Αρχική Σελίδα

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD. Επικοινωνία

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καφετής ρόλος εγγράφου του Κραφτ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καφετής ρόλος εγγράφου του Κραφτ για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ καλή εμπειρία για το άσπρο έγγραφο του Κραφτ, την άριστη επικοινωνία και την έξοχη γρήγορη απάντηση. Και η ναυτιλία ήταν πραγματικά γρηγορότερη

—— Αιθάλη του Fernando

Πολύ συμπαθητικό άσπρο έγγραφο εκτύπωσης, πολύ καλή λευκότητα. Θα του αγοράζω αυτόν τον τρόπο πάλι.

—— Samrad Chamannchi

Αυτό είναι ένας πολύ συμπαθητικός ρόλος εγγράφου αχύρου, ακριβώς ως αυτό που θέλησα τον ξέν. Η τιμή είναι πολύ καλή.

—— AFZAL FEROZRE

Είμαι Online Chat Now

GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Διεύθυνση : No.3766, Huangpu EastRoad. Περιοχή Huangpu, πόλη Guangzhou, Κίνα
Διεύθυνση Εργοστασίου : Οικοδόμηση Β, βιομηχανικό πάρκο Jinhao, No.15 Guangshen NorthRoad, περιοχή Huangpu, Guangzhou, Κίνα
Χρόνο εργασίας : 9:00-18:00(ώρα Πεκίνου)
Τηλέφωνο εργασίας : 86--02029051826(Ο χρόνος εργασίας)   86--13538883291(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-20-87836757
επαφή :
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
(0 / 3000)

Υπεύθυνος : Mr. Martin
Τίτλος εργασίας : International trade department
Τηλέφωνο εργασίας : +86-135 3888 3291
Skype : Janebmpaper
WeChat : +86-135 3888 3291
E-mail : bmpaper@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lynn
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lynn@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Daisy
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Daisy@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Nicole
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Nicole@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lilium
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lilium@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lily
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lily@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Ms.Elina
E-mail : Elina@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Cate
E-mail : Cate@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. helen
E-mail : helen@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Sherry
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Sherry@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Yisa
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Yisa@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lucky
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lucky@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lin
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lin@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lucy
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lucy@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Michelle
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Michelle@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Elibby
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Elibby@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Summer
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Summer@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Shirly
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Shirly@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Jane
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Jane@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Cindy
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Cindy@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Kate
E-mail : Kate@bmpaper.com
Στοιχεία επικοινωνίας
GUANGZHOU BMPAPER CO., LTD.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Martin

Τηλ.:: 86--02029051826

Φαξ: 86-20-87836757

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)